Semundja EKG

Publikuar më 25/10/2009

Ne nje salle me pacient, vjen doktoresha dhe thote:
“Cili nga ju eshte me EKG ketu”?
Zgjohet nje pacient aty dhe thote:
“Une jam me PDK”.

Të ngjashme

Ska komente

Komento