Sa ere te mire ka ky trendafili

Publikuar më 10/03/2017

Ishte njehere nje njera qe i vinte p… era qepe dhe e kishte problem shume se nuk bente dot dashuri me asnje se sa zhvishej kundermonte era qepe.Shume e merzitur i qan hallin e saj nje shoqes se saj e cila vendos ta ndihmoj.Pas disa ditesh vjen kjo shoqja me vrap dhe i thote te kam gjetur nje djale qe nuk ndien fare asnje ere.Dalin keto te dyja me kete djalin dhe per ta provuar ne ndiente gje apo jo e provokojne duke i thene :
-Sa ere te mire ka ky trendafili
-Ah nuk ndjej gje une i thote ai.
Ja hodha thote kjo dhe e merr kete djalin dhe shkojne ne shtepi dhe fillojne te zhvishen.Kur ishin gati per te kryer mardhenie i thote ky djali kesaj vajzes.
-Po ty moj te vin p… era qepe?
-Po ti sikur nuk ndieje asgje i thote kjo vajza?
-Po mua po me djegin syte i thote ky djali.

Të ngjashme

Ska komente

Komento