Rrefugjati

Publikuar më 02/02/2012

Nje rrefugjat shqiptar kalon kufirin grek,dhe sa u fut ne janine mori 1 gomar se u lodh nga rruga e gjate,kur arriti ne athine ndalon ne semafor,ndizet jeshilja i bien gomarit por nuk ecen gomari,1 grek i acaruar i bertet shqipetarit,o more shqipetar nuk e shikon jeshilel pse nuk hecen,une jam pasagjer,ia kthen shqiptari,por ky ktu posht eshte shofer grek.

Të ngjashme

Ska komente

Komento