Qesh policia

Publikuar më 19/03/2017

Nje grua donte te vriste veten dhe te hidhesh nga ballkoni.Keshtu burri i saj telefonon policine dhe i thote:
-Alo,Alo policia.Ndihme gruaja po provon te hidhet nga ballkoni.
-HaHaHa-! Qesh policia.
-Epo, nese do te vetevritet atehere mos e lejo ta beje.
– Jo re Jo. Ka ngecur dera e ballkonit

Të ngjashme

Ska komente

Komento