Qenka plaka

Publikuar më 31/01/2017

Po udhetoja me autobuz dhe po me binte zilja e telefonit por po pertoja ta hapja dhe e lashte te binte per nje kohe te gjate.
Nderkohe ndjej dike qe me prek te shtatulla
– Me fal – me thote nje goce – po degjojme tel tend qe bie dhe un them qe eshte Rihana kurse shoqja ime thote qe eshte Beyonce. A mund te na e thuash?
– Ja prit – i thashe dhe nxora telefonin nga xhepi. – Qenka plaka.

Të ngjashme

Ska komente

Komento