Psikopati

Publikuar më 19/04/2015

I thote shefi policit
-Merri 200 leke e shko me blej nje pakete.
Niset polici dhe i thot shefi
-prit prit merri dhe 200 leke dhe me blej nje birre.
Niset polici dhe u vonua gjysem dite.
Shkon shefi tek marketi dhe shef policin qe po priste dhe i thote:
-Akoma se ki blere ti ke gjyse dite ketu.
Polici i shkrete i thote
-o shef nuk mbaj mend se cili ishte 200 lekshi i paketes dhe cili ishte i birres.
Shefi i thote
-o psikopat,o budalla,o injorant…Nga ta mbaj mend une kam gjysem dite qe ti kam dhene.

Të ngjashme

Ska komente

Komento