Pse ka ajer ne bark babi…

Publikuar më 19/03/2017

Nje djal i vogel hapi deren e dhomes se gjumit te prinderve, dhe ne krevat pa nenen mbi te jatin e tij.
Djali – Mami pse po hidhesh keshtu siper babit?
Mami- Babi ka pak ajer ne bark, dhe po mundohem tia nxjerr.
Djali mendohet pak dhe i thote nenes : Mami une di pse ka ajer ne bark babi.
Pse i thote e ema?

Të ngjashme

Ska komente

Komento