Pse budallaqe jam un ta shes makinen…

Publikuar më 12/01/2017

Bjondja kishte nji makin dhe donte ta shiste po sja blente njeri se kishte ber 300kilometra…
Edhe shkon te nji mekanik edhe i thot
Bjondja: dua te shes makinen po spo e jap dot se me thon qe kam ber shum kilometra (300kl)..
Mekaniku: po mir i thot ma le mua makin ti ul kilometrat…
mir…mir i thot bjondja…
te nesermen mer makin bjonda me 140 kilometra edhe iken…
Mbas 1jave rastesisht takon mekanikun dhe e pyt mekaniku a e shite makinen dhe ajo i pergjigjet…
Pse budallaqe jam un ta shes makinen!!!
Kam ber vetem 140 kilometra….!!!!

Të ngjashme

Ska komente

Komento