Provimi i fundit

Publikuar më 16/04/2013

Nje profesoreshe ne universitet i thote nxenesve se neser eshte provimi i fundit dhe ne menyre kategorike mos te mungoj njeri vetem ne rast semundje te rende ose hidherime familjare.
Ne fund te klases nje nxenes shakaxhi i thote:
– Po ne rast lodhje nga seksi?
Profesoresha duke qeshur ja kthen:
– Mund te shkruash me doren tjeter.

Të ngjashme

Ska komente

Komento