Prezervativi

Publikuar më 31/07/2009

Nje cift qe nuk i kishin kushtet ekonomike te duhura kishin 7 femije…

Dhe iken burri te mjeku dhe i thot : doktor kemi 7 femije dhe nuk guxoj te beje sex me gruan, se frikohem se do me ngelet gruaja prape me barre.
Mire thot mjeku, eshte fare e lehte,dhe i keshillon te perdor prezervativ.

Ne mremje ikin te flene dhe burri e ve prezervativin aty ku duhet dhe fillon shfaqja… Ne fund fare gruaja e sheh se burri ka vene prezervativ dhe duke mos e ditur se cka kishte i thot…

– Ty je i marre!!! femijet zbathur e zdeshur ti edhe k**** e ke veshur!!!!!!!

Të ngjashme

Ska komente

Komento