Policia ne vendin e krimit

Publikuar më 21/12/2016

Nje grua vret burrin dhe policia mberrin ne vendin e krimit .
Polici merr shefin ne radio per ti raportuar ngjarjen
– Shef, gruaja e ka goditur trupin rreth 6 here me thike , rreth 35 here me pistolete dhe e ka hedhur nga kati i 7 .
– Po a arritet te zbulonit se cili ka qen shkaku i kesaj vrasje ?
– Po shef , gruaja i kishte thene burrit qe te mos kaloj mbi dysheme deri sa ajo te thahet !
– Po mire , po gruan e keni kapur ?
– Jo shef akoma, po presim te thahet dyshemeja.

Të ngjashme

Ska komente

Komento