Polici nje autobuz

Publikuar më 20/05/2016

Ndaloi polici nje autobuz.
I thote shoferit
“Ej du me ik urgjentisht ne Tiran sepse kam i sebep”
Epo mire i thote shoferi.
Polici hypen ne autobuz dhe i thote nje gruaje qe ishte ul ne vend te pare te autobuzit.
“Shoqe ju duheni te coheni nga ky vend dhe te uleni me pas sepse una kam nje urgjence dhe dua te arrij sa me shpejt ne Tirane.

Të ngjashme

Ska komente

Komento