Polici dhe Pinguini

Publikuar më 30/05/2013

Nje polic kap nje pinguin ne rruge dhe e con ne stacionin e policise.Kur e shikon shefi pinguinin,i thote policit:

-Coje atje ku e ka vendin,ne kopshtin zoologjik.Pas 2-3 oresh,polici po shetidte me pinguinin neper qytet.

Po pse nuk e ke cuar atje ku te kam thene,e pyeti shefi policin.”Ishim ne kopshtin zoologjik, tani po shkojme ne kinema!”,ia kthen polici.

Të ngjashme

Ska komente

Komento