Polici

Publikuar më 25/01/2012

Nje polic shikon nje femij duke pir cigare dhe fillon e qorton :
– A e di qe duhani te shkurton jeten? – i thot polici.
– Jo – i pergjigjet femija.
– Sa vjec je ti? – e pyet polici.
– 10 vjec – i pergjigjet femija.
– E shikon , – i thot polici – po te mos kishe nisur cigaren do ishe 15 vjec!

Të ngjashme

Ska komente

Komento