Policet dhe udhetimi ne diell

Publikuar më 17/05/2016

Dy policeve i kishte shkuar nder mend te shkonin ne diell.
Te dy shkojne i thone shkencetareve deshiren e tyre, por shkencetaret i thone qe nuk eshte shpik akoma ndonje anije kozmike qe ti çonte drejt ne diell sepse anijet kozmike qe dispononin shkencetaret shkrinin deri te gjysma e rruges per ne diell nga nxehtesia e madhe.
Atehere policet mendojne per nje zgjidhje te ketij problemi dhe i thone shkencetareve:
– Po sikur te nisemi naten?

Të ngjashme

Ska komente

Komento