Pijaneci

Publikuar më 01/09/2009

Nje pijanec pasi kthehet ne shtepi dhe mbaron pune me nevojat personale drejtohet per ne dhome.

I thote gruas:  Sa i mire qe jam , me duket se jam rob i derguar nga Zoti.

– Po pse pyet  gruaja: Po ja thote teksa po hyja per ne banjo drita u hap vetvetiu..

Gruaja ja kthen: More maskara prape ke urinuar ne frigorifer ti – ulerin gruaja

Të ngjashme

Ska komente

Komento