Peshku i fresket

Publikuar më 14/04/2013

Shkon nje plak ne restorant dhe i thot kamarierit:
-Dua peshk te fresket
-Po zoteri i fresket esht,po deshe hajde shikoje vete se e mbajme ne vaske.
Shkon plaku bashk me kamrierin ta shohi.
-Ja zoteri i fresket esht shikoje si leviz
-Ore per te leviz leviz edhe plaka ime qe esht ne shpi po nuk esht e fresket ama.

Të ngjashme

Ska komente

Komento