Pesha e tualetit

Publikuar më 15/05/2014

– I dashur, dëshiroj të të njoftoj se jam peshuar para një ore dhe peshoja plot 2 kg më pak.

– Ah e dashura ime! Ti harrove se ishe pa bërë tualetin.

tualeti

Të ngjashme

Ska komente

Komento