Cuni kinez…

Publikuar më 13/07/2017

– Doktor doktor, cuni eshte 6 muajsh dhe akoma nuk i ka hapur syte! – Ai qe duhet ti hapi syte je ti mor shok, pasi cuni eshte kinez..

Më Shumë

Femija duke pire cigare

Publikuar më 13/07/2017

Dy polica po ecnin ne nje rrug.Ne nje moment shohin nje femij duke pire cigare edhe e pyesin. -Ne cfare klase je? Ne kals te 2 Njeri nga ata fillon…

Më Shumë

Djali dhe e Ema

Publikuar më 12/07/2017

I thote djali te emes: – Mami mami, sekretaria e babit mos eshte gje motra ime? – Jo moj mam, pse? – Ngaqe e degjova dje duke i thene babit:…

Më Shumë

Recepsionistja

Publikuar më 11/07/2017

Nje tip shkon ne biblioteke dhe kerkon nje liber qe ka te beje me vetevrasjet. Recepsionistja i pergjigjet: – Une ta jap mor zoteri, po kush do e ktheje librin?

Më Shumë