Nje pergjigjie logjike

Publikuar më 06/10/2013

– Me falni, mund te me thoni ku eshte stacioni i trenit?
– Ecni drejt, kaloni shtepine e fundit, me pas ate pyllin e vogel dhe pas ndonje kilometri do arrini.
– Po pse dreqin e keni ndertuar kaq larg fshatit?
– Epo, menduam ta ndertojme afer hekurudhes.

Të ngjashme

Ska komente

Komento