Nje burre dhe nje kinez ne tren

Publikuar më 08/05/2013

E pyet burri kinezin
-Amerikan je ti??
-Jo jam kinez.
Pas 20 min e pyet prap.
Ore se ste pyeta amerikan je ti??
-Jo mor zoteri jam kinez ta thash iher.
Nese je ameriken ma thuaj mos ki turp.
-Ore qenke interesant ta thash more jam kinez.
Pasi ndalet treni ne stacion dhe zbresin te gjith e pyet serish.
-Amerikan je? mos ki turp se tani zbriten te gjith.
Dhe japonezi super i acaruar ja kthen
-Po amerikan jam u kenaqe.
Sa cudi ,sa ngjason ti me kinezet.

Të ngjashme

Ska komente

Komento