Nga dashuria…

Publikuar më 02/03/2017

Me goditi me shpull dhe m’tha: E kam nga dashuria e tepert.

– Ja kercita ngrusht e lash thes n’tok i thash: T’du shum.

Të ngjashme

Ska komente

Komento