Nga dallohet nje gjirokastrit

Publikuar më 11/02/2014

– Nje gjirokastrit me mire le jeten se kuleten
-Sikur te kete 1 milion leke ne xhep dhe ti kerkosh 10 leke te thote "Ka ardhur gje viti i ri?"
– Po te hedhesh ne toke 10 leke behet me keq se demat spanjolle.

Të ngjashme

Ska komente

Komento