Nëse ti e len shkollën …

Publikuar më 03/06/2015

Mark Zuckerberg la shkollën dhe u bë miliarder.
Bill Gates la shkollën dhe u bë miliardier.
Nëse ti e len shkollën bohesh taksist ose kamarier.

Të ngjashme

Ska komente

Komento