Nena shtatzane

Publikuar më 05/10/2009

Nje grua ishte me shtatzane dhe priste trinjak.
Nje dite keta po benin muhabet ne bark se cfare do beheshin ne jete.
Une do te behem elektricist… – Thote i pari
Pse? – E pyesin te 2 tjeret
Po ktu ska drita ore. – Thote ai.
Une do behem hidraulik – Thote i dyti.
Pse – E pyesin
Po ktu ska uje- U thote ai.
Kurse i treti po mendohej…
Po ti cfar do behesh? – I thone 2 tjeret.
Une do te behem gjahtar. – Thote i treti
Po per te ngren kemi. – I thone vllazerit
Nuk eshte puna aty ! – Thote ai por dua ti pres koken atij gjarperit qe futet ketu.

Të ngjashme

1 Comment

  • Reply Nebi Fida 18/10/2009 at 10:50 pm

    hahah tja ketpoen krejen xharpnit ahha?

  • Leave a Reply to Nebi Fida Anulo