Nena qe pergjon vajzat

Publikuar më 31/07/2009

Nje nene kishte 3 vajza dhe i fejoi e i martoi.
Diten e pare te marteses nena i kishte cuar vajzat secilen ne nje dhome me burrin e vet,dhe bente xhiro ne koridor e i pergjonte.
Shkoi te dera e vajzes se pare ajo po bertiste,shkoi te dera e vajzes se dyte po qeshte,shkoi te dera e vajzes se trete nuk degjohes asgje.
Te nesermen nena i pyt vajzat me rradhe ?
Pyet te paren pse bertiste ajo i thote nga qefi o nene,pyet te dyten pse qeshte i thote nga qefi o nene,pyet te treten po ti pse nuk qeshje e as bertisje,i thote po nuk flitet me gojen plot o nene….

Të ngjashme

Ska komente

Komento