Ne kerkime te punes

Publikuar më 27/02/2015

Dy vete dolen per te gjetur pune, aty i mer njeri ne pune dhe thot punen qe do benin te conin nje lavatrice ne nje pallat ne kat te nente e marin lavatricen dhe ju futen punes kur ven te ashensori per fat te keq ishte i prishur vendosen ta conin neper shkalle ik e ik u lodhen.
I thot shokut: po ik shiko dhe sa na ka mbetur se na u mor fryma
Vete ky dhe kthehet shpejt dhe i thot kam dy lajme nje te mire nje te keq ke do te parin te mirin thot ky tjetri lami i mire eshte se dhe nje kat kemi po i keqi thot ky tjetri i keqi thot ky eshte se kemi ngateruar pallatin.

Të ngjashme

Ska komente

Komento