Nastradini ne Amerike

Publikuar më 23/10/2009

Nastradini shkoi ne Amerike dhe takoi nje shoqe.
Por Nastradini nuk dinte anglisht.
Shoqja e vet i thote:
– What’s up bejbi?
Nastradini ia ktheu
-Bjebi sat eme. Se sheh burrin 2 metra ne kembe.

Të ngjashme

10 Komentet

 • Reply luljeta 25/12/2009 at 11:58 am

  hehehe

 • Reply erblina 18/01/2011 at 9:02 am

  shum nice kjo ishte qesharakja dhe me e mira

 • Reply adelina leshaj 13/03/2011 at 7:58 am

  hahahaha sa bukur spaske dit anglisht

 • Reply eriselda eri hi friend 08/06/2012 at 9:07 am

  hahahhahhahaha

 • Reply Reali ma i keqi 09/01/2013 at 8:46 pm

  shum e fort kjo

 • Reply Diar 21/02/2013 at 6:42 pm

  Hahaha bravo tamon puna mos me dit anglisht hahahaha niceeee

 • Reply Arti Kubati 20/01/2014 at 12:34 pm

  Shum e e fort ishte

 • Reply Arti Kubati 20/01/2014 at 12:43 pm

  Hahahahahahahahhahahaha

 • Reply TeAMOO 11/11/2014 at 6:57 pm

  a brehhh qysh se dite naj pasa marr ftyren ahahhahahah 🙂 LOL ♥

 • Reply hrjdjsna znxnden 28/04/2015 at 8:22 pm

  ca eshte kjo “bjebi sat eme”??? Nuk e kuptoj fare …

 • Leave a Reply to TeAMOO Anulo