Nastradini Gjumash

Publikuar më 23/10/2009

-Nastradin! – E shkundi nje nate gruaja Nastradinin.
-S’te vjen keq qe kam tere naten pa gjume duke tundur djalin qe qan? Tunde dhe ti njecike, se fundja, djali s’eshte vetem i imi, eshte edhe i yti.
-Ti tund tenden – i tha Nastradini -gjysmen time lere te qaj.

Të ngjashme

11 Komentet

 • Reply erblina 18/01/2011 at 8:56 am

  shum te mira po me pelqejne shum por nuk mund te gjej me shum

 • Reply adonis 17/05/2011 at 9:25 am

  o nasradin pse ske flejt hala hahha

 • Reply buli 12/01/2012 at 1:31 pm

  hej nastradin qysh ta hish marrr oren e shqipris per vintlATOR hahhahaha

 • Reply manushaqe 09/01/2013 at 7:49 pm

  e bekur kjo Nastradini Gjumash aha 🙂
  shum po me pelqenjn keto ANEKDOTA

 • Reply diki 09/01/2013 at 7:50 pm

  Ma e mira qikjo valla 🙂 🙂 🙂

 • Reply RMA ma e keqja 09/01/2013 at 7:51 pm

  valla te mira keto anekdota <3

 • Reply shuli 09/01/2013 at 7:58 pm

  ti anektodat me te bukura , nuk din mi shkru me mire se kjo e nastradinit

 • Reply arditi 09/01/2013 at 8:41 pm

  anekdota shume te bukura per Nastradinin 🙂

 • Reply Reali ma i keqi 09/01/2013 at 8:45 pm

  shum te mira ….. Anekdotat
  e Nastradin Hoxhes

 • Reply anessa 04/02/2013 at 6:07 pm

  shume e mire

 • Reply hatixhe 28/05/2014 at 8:49 pm

  shum pldh

 • Komento