Nastradini dhe gomari

Publikuar më 25/01/2013

Disa të rinj e panë Nastradinin që ishte mbështetur tek stalla e gomarëve dhe donin ta tallnin.

Njëri më i shkathët i thotë: – “Ku je o Nastradin, baba i gomarëve”

Nastradini i përgjigjët: – “Po ti mor bir pse paske dalë prej stalle”?

Të ngjashme

5 Komentet

 • Reply arnesa 12/12/2013 at 7:35 pm

  ishin njeher hasa dhe hysa ato hyren ne nje shitore te madhe
  te vidhnin pare dhe pas pak aty kaluan dy polic policet i thane hases %
  qka je duke bere ketu?
  hasa i tha jam te msu nje vjerrsh-
  policia?hajt thuma vjerrshen?
  reze diellit rreze hanes ik hys se te zunen polict

 • Reply lina 31/10/2014 at 9:57 am

  SHUM QESHARAKE HEHEE

 • Reply ehadi 21/05/2015 at 7:14 am

  Ishte nastredini dhe ishte martuar me nje nuse shume te shemtuar dhe ajo ishte llupze

 • Reply Blerim 14/07/2015 at 9:13 am

  Arnesa e paske cenzuruar se çfarë i thot Hasa-Hysës.Rrezoj dielli e rrezoj hana ik Hysë se na u fuck nana lol

 • Reply Ledi 06/01/2016 at 10:28 am

  Skenderbeu kishte shkuar te nastradini per te har molla Nastradini e pa dhe i tha kush je Skenderbeu tha Gjergj Kastrioti Skenderbeu Naseradini u pergjigj Te tret posht:3

 • Komento