Nana Dhe Djali

Publikuar më 21/01/2012

Ni nan ish dal me ni fmi t’vet me shetit edhe tu ec rruges e sheh ky fmia ni gru shtatzan , edhe e vet nanen e vet ja bon oj nan pse kjo gruja barkun kaq trash..i thot nana kurgjo djaLi jem pe pret ni fmi ..nejse shkojn me prit autobusin edhe n`stacion e sheh ky fmia ni plak shum tRash , ja bon ky fmia o Axh qka po pret ti ? ky i thot Autobusin axhit , fmia : ani n`dalt bicikeLL a ma jep.

Të ngjashme

Ska komente

Komento