Miau-miau!

Publikuar më 06/02/2016

Gjatë orës së anglishtes mësuesja pyet Benin:
– Beni, si thuhet në anglisht ” macja ra në ujë dhe u mbyt”?
– Shumë e thjeshtë mësuese: The cat pëllduq in the water, glugluglu and not more miau-miau!

Të ngjashme

Ska komente

Komento