Me ka thene dhe mami

Publikuar më 10/11/2012

1 cun fiton ne rulet 500 euro. I mer kto 500 eurot dhe vendos te shkoje ne bordello.Kur arrin aty, shikon te motren qe punonte aty…
– Po ti ktu?
– Pun! ( i thot motra )
Po ti ca ben ne bordello?
– Po ja kam ardh me q* p***.
– Po me ke mua ti ! (i thot motra)
– ok thot djali
Dhe e ben me motren
Nderkoh qe po vishej motra e ndalon e i thot…
– E di qe e ke me te madh se te babit ti?
– E di, e di…
Me ka thene dhe mami. 😛

Të ngjashme

Ska komente

Komento