Me ka humbur gruaja

Publikuar më 09/07/2011

Dy shok te rritur bashke takohen mbas shum kohesh ne nje Super Market gjigand dhe e pyet njeri:
– C’ben ti ketu?
– Me ka humbur gruaja, po ti? – i thote tjetri.
– Edhe mua me ka humbur gruaja. Po si eshte gruaja jote?
– Gruaja ime eshte e mire, ka ca bythe… po nje gjoks… nga truri eshte kukull. Po e jotja?
– Lere mor timen, po hajde te gjejme tënden

Të ngjashme

Ska komente

Komento