Lajm i mirë për amviset

Publikuar më 28/10/2013

Kanë dalë në treg tenxhere dhe tiganë me ekstra sensorë dhe me kontroll elektronik të procesit të zierjes dhe fërgimit. Porsa dallojnë se diçka po digjet, automatikisht ua ndërpresin qasjen në internet…

Të ngjashme

Ska komente

Komento