Kush ka motor si ky?

Publikuar më 29/10/2013

Ishte nje djale kishte erdhur nga ITALIA dhe i kishte sjell te vellait nje motor te mire dhe ky djali mer motorin dhe del neper qytet duke bertitur :Kush ka motor si ky kush ka motor si ky,aty i afrohet njeri ter nerva dhe i thote po une o kam si ky motor,ky djali me motor i kthehet dhe i thote:po si ndalet ky dreq motor se nuk e di….

Të ngjashme

Ska komente

Komento