Kush ishte pjesa më e mirë e koncertit?

Publikuar më 14/01/2016

Shkon një burrë në koncertin e muzikës klasike dhe kur kthehet e pyet shoku i tij:
“Dhe si tu duk koncerti?”
“Uf shumë mirë”
“Mirë e cila ishte pjesa më e mirë?”
“Ajo në fund, kur filluan të shpërndajnë pallto, unë i mora tri!”

Të ngjashme

Ska komente

Komento