Kush e ka k***n me te mire

Publikuar më 30/07/2009

Ishte nje here nje anglez nje francez nje rus dhe nje shqiptar.ata po bisedonin se cili nga popujt e kishte me te mire k****.angezi thote:
-ne anglezet e kemi te trashe por te shkurter.
-ne francezet e kemi te gjate por te holle,-tha francezi
-ne ruset kemi te vecante se e kemi me koke te madhe
-po ju shqiptaret si e keni,-pyeten te tre.
shqiptari pasi u mendua tha:
-ne shqiptaret e kemi anglo-franceze me koke ruse

Të ngjashme

Ska komente

Komento