Kush dreqin hyp atje nalt!

Publikuar më 09/06/2011

Nje cift po dilte ne qytet. Rruge e gjate, nxehte i madh, para tyre ndodhet nje peme dhe ata bashke vendosin m’u ul nen te. Pas nje fare kohe gruaja con kryet lart me pa, kur shef dy zogj sqep me sqep dhe i thote te shoqit:
– Mor burre ca jane ka bajne njata zogj atje lart?
– I shoqi: jane ka puthen.
– Gruaja: po pse nuk me puth edhe ti mua?
– Burri ia kthen: po kush dreqin hyp atje nalt.

Të ngjashme

Ska komente

Komento