Kur dy te dashuruar zihen

Publikuar më 19/09/2013

– Ta dish se atehere kur te martohem une, shume burra do te ndjehen keq!

I befasuar dhe me nje pamje habie, i dashuri e pyet:

– Pse? Me sa ke ndermend te martohesh?

Të ngjashme

Ska komente

Komento