Kungulli ne avion

Publikuar më 27/01/2010

Kthehen me avion nga jashte shtetit nje cift me femijen e tyre te vogel…Me vete kishin marre dhe nje kungull te madh.
Por ne udhetim ndodh nje problem me avionin dhe piloti thot:
-Per arsye defekti ne avion, ju lutem hidhni nga dritaria peshat e renda, sepse kemi mbipeshe ne avion…
Dhe burri pa e menduar fare hedh femijen.
-Ore cfar bere ty ia kthen duke uleritur gruaja pse hodhe djalin ne kishim kungullin qe mund te hidhnim ?
-Buri mjaft i qete ja kthen: Grua fare per djalin kemi, po per kungullin skemi ku te gjejm i thot burri…

Të ngjashme

Ska komente

Komento