Kulme nga jeta e perditshme

Publikuar më 16/09/2013

Kulmi i matematikes – te jesh i vetem dhe te ndihesh i tepert.
Kulmi i idiotesise – nje polic bjond
Kulmi i pafytyresise – te shkruash mbi hallven e te vdekurit “Gezuar”
Kulmi i xhelozise – te jesh xheloz mbi diellin se po te djeg gruan.
Kulmi i prostitucionit – te jesh kurve ne ishujt Virgine.
Kulmi i shoferllekut – te ngasesh nje makine rroje.
Kulmi i kulmeve – te kete morri therriza.
Kulmi i te verberit – te shohe vdekjen me sy.
Kulmi i edukates – te jesh nje karrigen elektrike dhe ti lesh vendi nje zonje.
Kulmi i turizmit – te shetisesh me avion mbi World Trade Center.
Kulmi i makabritetit – te vrasesh kohen.
Kulmi I kanibalizmit – te hash njeriun e padukshem.
Kulmi i dembelizmit – te marresh grua shtatzen.
Kulmi i varferise – te blesh ushqim te perdorur te GABI.
Kulmi i talk-show-ut – te ftosh veten ne emision e mos ta lesh te flase.
Kulmi i durimi- te qerosh kokrra orizi me doreza boksi.
Kulmi zhgenjimit-te besh gare me veten e te dalesh i dyti.

Të ngjashme

Ska komente

Komento