Kulleri dhe polici

Publikuar më 11/06/2015

Polici: Ku je nisë?

Kulleri: S’po di njeri, s’kom vendose…

Polici: Çysh more, ku je nisë kallxom?

Kulleri: Po, nuk po di, zdi bash ku jom nisë.

Polici: A e din kush jom unë?

Kulleri: Phaaaa çfar rasti, une s’po di ku jom nisë, ti s’po din kush je.

Të ngjashme

Ska komente

Komento