Klienti qe urinon ne banak te klubit

Publikuar më 01/02/2010

Na ishte nje burre dhe shkon ne nje klub futet brenda dhe i thote banakierit:
-Do vejme bast bashke se une e bej shurren nga stoli ku jam ulur tek gota jote pa e lagur banakun po i thote banakieri dhe vendosin 200 dollar ai e ben dhe e lag banakun banakieri i thote fitova me sjell parate.
Klienti i thote prit del jashte dhe futet prap brenda i jep leket. Klienti fillon e qesh dhe banakieri i habitur pyet pse po qesh sepse ti sapo humbe bastin klienti i pergjigjet po qesh sepse perjashta pata vene bast me 500 dollar se une ty te bej shurren ne banak.

Të ngjashme

Ska komente

Komento