Kinezi

Publikuar më 22/09/2011

Kinezi nje dite merr ne telefon shefin e tij dhe i thote: – Une jo pune sot, jam semure. Shefi i pergjigjet: – Kur une jam i semure, “qendis” gruan dhe behem menjehere mire. Pas dy tre oresh kinezi telefonon perseri shefin: – Une me mire, ke shtepi te bukur!

Të ngjashme

Ska komente

Komento