Ke pune me ujk

Publikuar më 21/07/2014

Nje dit teksa po pinin kafe, djali merr telefonin e te dashures dhe i kontrollon numrat dhe aty lexonte “Lepurushi”

E pyet te dashuren:

-Kush eshte ky “Lepurushi”?

-Po eshte numri yt o zemer.

-Cka eshte ky emer, shpejt fshije dhe beje “Ujku”.

Të ngjashme

Ska komente

Komento