Kam nje zemer te thyer

Publikuar më 03/03/2017

Me ndaloi nje hajdut dhe me tha:
– Me jep cfare te kesh me vete!
– Kam vetem nje zemer te thyer,- i thashe!
Me pa ne sy, me perqafoi dhe te dyve na u mbushen syte me lot. Nderkohe qe me perqafonte me vodhi kuleten dhe celularin….

Të ngjashme

Ska komente

Komento