Jo kesaj here i dashuri im

Publikuar më 03/03/2017

Nje qift ne moshe te mesme kishte dy vajza por jo edhe djale. Vendosen qe te provojne edhe nje here qe t’iu lind nje djale.
Gruaja mbeti shtatezane dhe lindi nje djale.
Babai i gezuar shkoi ne spital qe te shoh te birin e tij. Por kur e pa ai u tmerrua sa i shemtuar qe ishte, dhe i tha gruas se tij:
“Kjo nuk eshte e mundur shiqo sa te bukura i kem vajzat sigurisht ma paske punu pas shpine me dike tjeter”.
Gruaja duke qeshur iu pergjegj: “Jo kesaj here i dashuri im”.

Të ngjashme

Ska komente

Komento