Jeton ne Bregdet…

Publikuar më 12/01/2013

-Jeton ne bregdet dhe nuk di te notosh..?
-Pse lali ti qe ke shtepin pran aeroportit, di te fluturosh… ?

Të ngjashme

Ska komente

Komento