Ja si e gjen makinen, polici i dehur..

Publikuar më 06/12/2013

Shkon tek parkimi dhe fillon te kontrolloje me dore mbi catine e makinave. E shikon nje shofer dhe i thote:

– C’po ben shoku, cfare kerkon?
– Po kerkoj makinen, thote polici i pire, duke u lekunder!
– Po pse i kontrollon ne cati, nuk jane te gjitha njelloj?
– Ncuk! E imja ka sirene….!

Të ngjashme

Ska komente

Komento